تهران - خرازی غرب - برج نگین آبشار 46085163
آگهی تبلیغاتی

با گسترش روزافزون تکنولوژی خصوصاً پیشرفت و تغییر در سیستم های ارتباطی و استفاده بیشتر از سیستم های هوشمند ارتباطی همچون کامپیوترها، موبایل های هوشمند و تبلت ها، تغییراتی اساسی نیز در انواع سیستم های مستند‌‌سازی و همچنین روش های تبلیغی را شاهد هستیم به نحوی که تبلیغات ویدیویی بیشترین و بهترین تاثیر را بر روی مخاطبین و مشتریان می گذارند. استودیو هنر الماس قرمز با استفاده از به روز‌‌تر‌ین تجهیزات ضبط فیلم، صدا و نورپردازی و با تیم خلاق و با تجربه ی خود می تواند شما را از ایده پردازی، نویسندگی، فیلم برداری، نور پردازی و صداگذاری و ... تا رسیدن به هدفتان، همراهی کند و به ایده های شما پر و بال دهد.
  • Text Hover

طراحی و ساخت محتوای بصری با توجه به نیاز مشتری و بازار هدف

تیزر تلوزیونی 


تبلیغات تلوزیونی یکی از پر طرفدارترین و پر بازدید ترین نوع تبلیغات در صنعت تبلیغات به شمار میرود

ضمن همفکری و مشورت سناریو تنظیم می شود بعد از شناخت کامل ایده و نیاز مشتری,تحقیق در باره بازار هدف شروع می شود

  • Text Hover
طراحی کانسپت و استوری بورد


ساخت تیزر نیاز به داشتن نیرویی متخصص و حرفه ای داردطراحی صحنه

انتخاب فضا و طراحی صحنه با استفاده از تیم حرفه ای متخصص

تجهیزات حرفه ای

با استفاده از با کیفت ترین و به روزترین تجهیزات سینمایی سناریوی تنظیم شده

  • Text Hover
تیرز صنعتیدر این نوع فیلم,صنعت مخاطب اصلی محسوب می‌شود. 
 مستند صنعتی صرفا شامل خط تولید کارخانه نیست.

مستند صنعتی معمولا تاریخچه شکل گیری شرکت، موسسه یا کارخانه مورد نظر را به نمایش می گذارد. آنگاه به معرفی بخش های دیگر از جمله خط تولید، معرفی تیم متخصصین، محیط اداری، توزیع، بازاریابی و همچنین مزایای رقابتی شرکت یا کارخانه مورد نظر به نمایش گذاشته می‌شود.

ممکن است با دیدن محصول نهایی مشتری پی به ارزش آن نبرد و نمیتواند درک کند که چه روند پیچیده و سختی را این محصول پشت سر گزاشته تا به دست مشتری برسد. برای نشان دادن روند تولید یک محصول از این نوع تیزر استفاده میشود
  • Text Hover
  • Text Hover
  • Text Hover
  • Text Hover
  • Text Hover
تیزر موشن گرافیک


یکی از مهمترین استفاده های موشن گرافیک در تبلیغات است. می توان گفت که موشن گرافیک به معنی انیمیت و حرکت دادن به گرافیک است. موشن گرافیک ها که معمولا به صورت دو بعدی ساخته می شوند در تبلیغات و معرفی خدمات یا محصولات بسیار پر کاربرد هستند اما نباید موشن گرافیک را با انیمیشن اشتباه گرفت. 
امروزه برندها و کسب و کارهای کوچک و بزرگ با ساخت این ویدئوهای تبلیغاتی اقدام به تبلیغ خود می کنند که با توجه به در دسترس بودن و سادگی بازخورد بسیار خوبی برای برند شما دارد.  
.موشن گرافیک بیشتر بر روی جنبه های سمبولیک تمرکز دارد و کاربرد آن در برند سازی و تبلیغات است
استفاده از تیم حرفه ای در ساخت کاراکتر و فضای گرافیکی