تهران - خرازی غرب - برج نگین آبشار 46085163

خدمات

تبلیغات محیطی

یکی از موثرترین روش ها، تبلیغات محیطی میباشد که گروه هنر الماس قرمز می تواند شما را از تهیه کمپین، طراحی تا چاپ و نصب همراهی نماید

تبلیغات دیجیتال و اینترنتی

امروزه تبلیغات دیجیتال و اینترنتی خود را به عنوان موثرترین و به صرفه‌ترین روش تبلیغات معرفی کرده است. تیم دیجیتال هنر الماس قرمز با ایده‌های خلاق و مبتکرانه، شما را در هر مرحله‌ای از تبلیغات اینترنتی هستید همراهی می‌کند.

برگزاری همایش

مجموعه هنر الماس قرمز با در دست داشتن نیروهای متخصص در زمینه‌ی ایده پردازی، طراحی و اجرا قادر به همراهی شما در برگزاری همایش‌ها و جشن‌ها می‌باشد.

عکاسی صنعتی

امروزه هر صنعت و تجارتی نیاز به عکس هایی دارد که علاوه بر اینکه میبایست تمام نکات یک عکس حرفه ای را داشته باشد وظیفه به نمایش گذاردن دقیق، کامل و با کیفیت محصول و یا کالا را دارد. تیم هنر الماس قرمز با ایده های نوین شما را در این امر همراهی می کند.

غرفه سازی

هنر الماس قرمز با ایده‌های نوین و سالها تجربه در عرصه‌ی نمایشگاهی و غرفه سازی به شما این امکان را می‌دهد که برندتان را در ذهن مشتریان ماندگار کنید.

تیزر سازی

یک تیزر تبلیغاتی علاوه بر اینکه باید با کیفیت و حرفه ای باشد باید برای مخاطبان شما تاثیر گذار و جذاب باشد. تیم فیلم برداری و مونتاژ هنر الماس قرمز با در دست داشتن آخرین تکنولوژی روز و ایده هایی خلاقانه آماده همکاری با شما می باشد.

کمپین نویسی

اگر می‌خواهید به صورت حرفه‌ای برندتان را تبلیغ و در ذهن مخاطبتان مانده‌گار شوید باید دارای یک کمپین تبلیغاتی خوب و خلاق باشید که تیم هنر الماس قرمز با توجه به نیاز شما یک کمپین هدفمند طراحی و اجرا می‌کند.

نتیجه کار

ماسیو داینامیک توسط تیمی متشکل از 12 توسعه دهنده و طراح حرفه ای مجرب ایجاد شده ا

تبلیغ کار

ماسیو داینامیک توسط تیمی متشکل از 12 توسعه دهنده و طراح حرفه ای مجرب ایجاد شده ا

ارزیابی کار

ماسیو داینامیک توسط تیمی متشکل از 12 توسعه دهنده و طراح حرفه ای مجرب ایجاد شده ا

ما تیم شما هستیم

شرکت هنر الماس قرمز مشاور شما در امور تبلیغاتی